7 czerwca 2018

Awans juniorów starszych

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek w I lidze tarnowskiej juniorzy starsi zagwarantowali sobie awans do ligi małopolskiej. Zawodnicy trenera Tomasza Rogóża sukces przypieczętowali w ostatniej kolejce pokonując na własnym obiekcie Orła Dębno 3:1. Bramki dla „biało-zielonych” zdobyli: Łukasz Kołodziej, Mateusz Poradowski oraz Kamil Szkaradek.

Najstarsi zawodnicy Akademii zajmują pierwsze miejsce w tabeli mając na swoim koncie 66 punktów. Bardzo dobrze prezentuje się również bilans bramkowy, który wynosi 99:26 co jest najlepszym rezultatem w lidze.

Juniorzy Starsi (I liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Orzeł Dębno 3:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Kołodziej, Mateusz Poradowski, Kamil Szkaradek.

Okocimski KS: Mikołaj Mikołaj – Krzysztof Kornaś, Bartosz Kotra, Jakub Mendel, Mateusz Węgrzyn – Radosław Pietrzyk, Łukasz Kołodziej, Mateusz Brzyk, Sebastian Musiał, Kacper Kmiecik – Mateusz Poradowski oraz Jakub Seidler, Kamil Szkaradek, Jakub Olchawa, Bartłomiej Sławek, Igor Świerczek.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„Dzisiejszy mecz z Orłem, którego stawką był awans do małopolskiej ligi juniorów na dwie kolejki przed końcem okazał się bardzo trudnym pojedynkiem. Czasami tak bywa, że jak się czegoś bardzo chce to nie zawsze wychodzi i tak też dzisiaj było do przerwy, w której nie potrafiliśmy swobodnie rozgrywać swoich akcji. Traciliśmy piłkę po bardzo prostych nie wymuszonych błędach.
W drugiej połowie meczu nasze akcje były bardziej płynne co przełożyło się na kilka sytuacji bramkowych, z których wykorzystaliśmy dwie i tym samym wygrywając mecz wywalczyliśmy awans do MLJS. Ja osobiście gratuluję i dziękuje chłopakom, że w tym trudnym sezonie wykonali kawał bardzo dobrej roboty i uważam, że sobie na ten sukces w pełni zasłużyli.”