3 czerwca 2018

Trampkarze wyrywają z Unią Oświęcim

Tak emocjonującego spotkania w wykonaniu trampkarzy AP CANPACK Okocimski Brzesko dawno nie widzieliśmy. Mimo iż zespół trenera Radosława Jacka przegrywał po pierwszej połowie 2:3 i grał w osłabieniu jednego zawodnika potrafił przechylić szale zwycięstwa na własną korzyść pokonując wyżej notowanego rywala z Oświęcimia 5:3. Autorami bramek dla zespołu z Brzeska zostali: Krystian Bielak, Kacper Rojkowicz, Mateusz Cięciwa, Jakub Gryga oraz Damian Boroń, natomiast Daniel Jamróz, Miłosz Kaczmarczyk oraz Gabriel Kirejczyk strzelali dla Unii Oświęcim.

Sobotnie zwycięstwo zagwarantowało utrzymanie się zespołu trampkarzy w Małopolskiej 2 Lidze Trampkarzy, którzy na kolejkę przed zakończeniem rundy zajmują bezpieczne 4 miejsce w lidze mając na koncie 20 punktów.

Trampkarze (Małopolska 2 Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Unia Oświęcim 5:3
Bramki: Krystian Bielak 7, Kacper Rojkowicz 19, Mateusz Cięciwa 59, Jakub Gryga 60, Damian Boroń 63 – Daniel Jamróz 18, Miłosz Kaczmarczyk 34, Gabriel Kirejczyk 36.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Michał Wójcik, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Adrian Smaluch, Damian Boroń, Mateusz Cięciwa, Krystian Bielak, Kacper Rojkowicz, Jakub Łoboda, Jakub Żurawski oraz Konrad Augustyn, Raul Kotarba, Marcin Zagórski, Jakub Gryga, Kacper Ciuruś, Kacper Klimek, Łukasz Pośladek.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Można powiedzieć, że dzisiejszy mecz pokazał wszystko co kochamy w piłce nożnej. Wiedzieliśmy, jak ważne spotkania zostały nam do końca sezonu i w każdym musimy szukać kompletu punktów, aby wywalczyć utrzymanie w lidze Małopolskiej.

Spotkanie rozpoczęliśmy z dużym animuszem i dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie. To co wydarzyło się dwie minuty do końca pierwszej połowy jest dla mnie nie do przyjęcia. Tracimy bramki w odstępie dwóch minut i dodatkowo nieodpowiedzialne zachowanie Huberta powoduje, że w całej drugiej połowie musimy grać w osłabieniu.

W druga odsłonie meczu przyjemnością było oglądać tych chłopaków, którzy mimo osłabienia dążą za wszelką cenę do zwycięstwa w tym spotkaniu. Gratuluję swojej drużynie woli walki, pasji i bardzo dobrej gry, co w ogólnym rozrachunku zapewniło nam utrzymanie na kolejkę przed końcem sezonu.”