20 maja 2018

Młodziki II lepsze od MOSiR Bochnia

Zwycięstwem zakończyło się spotkanie drugiej drużyny młodzików, którzy w meczu 9. kolejki I ligi tarnowskiej pewnie ograła zespół z Bochni 3:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Kacper Sowa, Jonasz Jakubas oraz Dawid Poliszak. Dzięki sobotniemu zwycięstwu zespół trenera Marka Małysy awansował na drugie miejsce w tabeli mając w swym dorobku 18 punktów.

Młodziki (I liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – MOSiR Bochnia 3:0
Bramki: Kacper Sowa, Jonasz Jakubas, Dawid Poliszak.

Okocimski KS: Kacper Pasula, Oliwier Skórka,Patryk Jawień, Nikodem Łukasik, Dawid Barnaś, Kacper Sowa, Adrian Sroga, Szymon Kozieł, Jakub Kuciel, Kacper Janusz, Jonasz Jakubas, Miłosz Chomiak, Brunon Turlej, Dawid Lis, Dawid Poliszak, Piotr Pitaś, Kacper Majda.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Wydawać by sie mogło, że 4-5 zawodników z ligi małopolskiej pomogło nam w tym zwycięstwie, jednak w większości meczu graliśmy rocznikiem 2006 oraz 2007. Chłopcy fajnie próbowali rozgrywać piłkę, kontrolowali przebieg spotkania oraz trzymali się założeń taktycznych co pozowliło na strzelenie nam trzech bramek.

W każdym meczu mamy sytuację, których nie potrafimy wykorzystać, ale są on zarówno w tym wieku jak i piłce seniorskiej. Miejmy nadzieję, że chłopcy, którzy znajdują się w takich sytuacjach będą ćwiczyli ten element na treningach i w każdym meczu ich skuteczność będzie zdecydowanie lepsza.”