13 maja 2018

Młodziki pokonują AS Progres Kraków

Kolejne trzy punkty przywożą do Brzeska młodziki trenera Marka Małysy, którzy po raz kolejny w tym sezonie pokonali zespół AS Progres Kraków. Tym razem spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1 dla młodych „Piwoszy” a jedyną bramkę w tym meczu zdobył niezawodny Kacper Rojkowicz.

Zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko bezapelacyjnie prowadzi w tabeli mając w swym dorobku 28 punktów. Ponadto drużyna jest jedyną ekipą, która nie poniosła porażki w bierzących rozgrywkach majac na swoim koncie 9 zwycięstw oraz 1 remis.

Młodziki (Małopolska 1 Liga Młodzików)
AS Progres Kraków – AP CANPAK Okocimski Brzesko 0:1
Bramka: Kacper Rojkowicz 12.

Okocimski KS: Jakub Lipka, Marcel Kubala, Michał Siudut, Patryk Jawień, Jakub Ciuruś, Szymon Mida, Igor Uryga, Dawid Barnaś, Kacper Rojkowicz, Konrad Augustyn, Wiktor Włodek, Dawid Lis, Piotr Pitaś, Mikołaj Jędrzejczyk, Kamil Marecik, Kacper Hajda.

Marek Małysa (trener CANPACK Okocimski): -„Trzy punkty przywozimy do Brzeska, jednak pogoda i godzina rozgrywania meczu w takiej temperaturze jaka panowała na pewno nie była sprzymierzeńcem naszej drużyny. Dość szybko udało się nam strzelić bramkę. Próbowaliśmy akcji ofensywnych oraz dużo akcji oskrzydaljacych. W spotkaniu mieliśmy również bardzo dużo dośrodkowań z rzutów rożnych oraz z rzutów wolnych, jednak nie udało się strzelić drugiej bramki.

Chłopcy po woli odczuwają skutki tego sezonu tym bardziej że cały miesiąc rozgrywamy meczu oraz trenujemy w dość wysokiej temperaturze. Mam nadzieje, że w najbliższym tygodniu odnowa biologiczna przyczyni się do zregenerowania sił, żebyśmy mogli dokończyć te rozgrywki w jak najlepszej formie.

Cieszy szczególnie to że wracamy do pełnego składu. Chłopcy, którzy mieli kontuzję i urazy wrócili na mecz i mam nadzieję, że jak najszybciej wrócą do pełnej formy.”

Fotorelację z tego spotkania można znaleźć pod tym linkiem. Jej autorem jest Janusz Lipka.