6 maja 2018

Trampkarze na remis

Podziałem punktów zakończył się mecz 9 kolejki Małopolskiej 2 ligi Trampkarzy, w której zespół AP CANPACK Okocimski zremisował 1:1 z Karol Wadowice. Jedynego gola dla „Piwoszy” zdobył Mateusz Cięciwa. Spotkanie  w pełni kontrolowali goście z Brzeska, którzy mimo wielu sytuacji podbramkowych nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Obecnie zespół trenera Radosława Jacka zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie 12 punktów. 

Trampkarze (Małopolska 2 Liga Trampkarzy)
Karol Wadowice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:1
Bramka dla Okocimski: Mateusz Cięciwa.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Krystian Bielak, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Adrian Smaluch – Kamil Hebda, Damian Boroń, Kacper Ciuruś, Jakub Żurawski, Mateusz Cięciwa, Jakub Gryga oraz  Franciszek Garbień, Hubert Sowa, Marcin Zagórski, Wiktor Gnyla, Michał Wójcik.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Jestem zadowolony z postawy zespołu, który zdominował dzisiaj swojego rywala. Niestety martwi nasza skuteczność, która powoduje, że spotkania w których powinniśmy inkasować 3 punkty kończą się remisami.

Już we wtorek kolejne spotkanie i wierzę że chłopcy zrobią wszystko, aby już w zbliżającym się meczu odrobić stracone punkty.

W jednym zdaniu chciałbym odnieść się do boiska na jakim przyszło nam dzisiaj rozgrywać mecz. Współczuję zawodnikom z Wadowic trenować i grać swoje domowe spotkania w takich warunkach. Dziwię się, że związek dopuszcza taki stadion do rozgrywek na najwyższym szczeblu małopolskim.”