2 maja 2018

Niepokonany zespół młodzików I

Zawodnicy trenera Marka Małysy, którzy występują w Małopolskiej I Lidze Młodzików w pełni zrehabilitowali się za bezbramkowy remis z Tarnovią Tarnów jaki zanotowali dwa tygodnie temu. Tym razem zawodnicy AP CANPACK Okocimski pewnie pokonali rówieśników Tarnovii wynikiem 3:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Szymon Mida oraz dwukrotnie Kacper Rojkowicz.

Warto zaznaczyć, że w obecnej rundzie zespół z Brzeska nie doznał żadnej porażki i z wynikiem 22 punktów pewnie lideruje w ligowej tabeli. Ponadto drużyna posiada najlepszy bilans bramkowy, który wynosi 23:7.

Młodziki (Małopolska I Liga Młodzików)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Tarnovia Tarnów 3:0
Bramki: Szymon Mida, Kacper Rojkowicz x2.

Okocimski KS: Jakub Lipka, Jakub Ciuruś, Patryk Jawień, Dawid Barnaś, Szymon Mida, Mikołaj Jędrzejczyk, Michał Siudut, Igor Uryga, Kacper Rojkowicz, Konrad Augustyn, Kamil Marecik, Kacper Majda, Wiktor Włodek.

Marek Małysa (trener CANPACK Okocimski): -„Tym razem udało się nam narzucić swój styl gry. Po analizie spotkania, które rozegraliśmy z Tarnovią dwa tygodnie temu wciągnęliśmy odpowiednie wnioski. Podczas meczu zrealizowaliśmy swoje ustawienie na boisku, które było założone na odprawie przedmeczowej. Staraliśmy się dochodzić presingiem do przeciwnika. Śmiało mogę pwiiedzieć, że całe spotkanie było pod naszą kontrolą, byliśmy pewni siebie i musieliśmy tylko wykorzystywać sytuację które sobie stwarzaliśmy.

Wynik 3:0 to chyba najmniejszy wymiar kary dla zespołu z Tarnowa. Z całego przebiegu spotkania my oraz licznie zgromadzeni kibice możemy być zadowoleni. Jeśli chodzi o grę poszczególnych zawodników to jestem o nich spokojny. Bardzo dobrze przepracowaliśmy okres zimowy, cały czas na treningach podtrzymujemy motorykę, dlatego chłopcy na tle rówieśników wyglądają bardzo dobrze. Chce im się grać, dużo biegają, dużo walczą na boisku i to później przekłada się na tak solidne wyniki, które osiągamy w tym sezonie MLM.

Jeszcze raz podkreślę, że tylko dzięki ciężkiej pracą na treningach chłopcy pokazują tak dobrą grą jak na swój wiek. Myślę, że osoby które przyszły do naszej Akademii szczególnie z tych okolicznych szkółek piłkarskich mogą być zadowolone z tej pracy którą tutaj wykonujemy. Polecam naszą Akademię, nie tylko zawodnikom ale również rodzicom, by na tym etapie myśleli o tym żeby tych zdolnych chłopaków którzy chcą grać na wysokiem poziomie kierować właśnie do naszej Akademii gdzie mają możliwość rozwijać się na naprawdę wysokim poziomie jakim jest MLM a później gra w trampkarzach oraz juniorach.”