29 kwietnia 2018

Bezbramkowy remis trampkarzy

W sobotę swój mecz rozgrywali trampkarze występujący w Małopolskiej 2 Lidze Trampkarzy, którzy podejmowali na własny stadionie zespół Orła Myślenice. Spotkanie to zakończyło się bezbramkowym remisem, który niesatysfakjonowało żadnej ze stron. Zawodnicy trenera Radosława Jacka mogli przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść, jednak nie zdołali wykorzystać rzutu karnego podyktowanego w pierwszej połowie.

Trampkarze (Małopolska 2 Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski – Orzeł Myślenice 0:0

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Krystian Bielak, Hubert Smulski, Bartosz Gacek, Adrian Smaluch, Kamil Hebda, Damian Boroń, Marcin Zagórski, Kacper Ciuruś, Michał Wójcik, Mateusz Cięciwa oraz Augustyn Konrad, Hubert Sowa, Wiktor Gnyla, Jakub Gryga, Paweł Put, Łukasz Pośladek, Jakub Żurawski.

Radosław Jacek (trener CANPACK Okocimski): -„Dzisiejszy mecz z Orłem Myślenice nie był wielkim widowiskiem jeżeli chodzi o grę naszej drużyny. Drużyna gości była zdyscyplinowana taktycznie co nie ułatwiło nam dziś budowania akcji ofensywnych. Pierwsza połowa jeszcze była kontrolowana przez nasz zespół i potrafiliśmy stworzyć 2-3 akcje, które mogliśmy zakończyć bramka.

Druga połowa to mocno zachowawcza gra z naszej strony byliśmy za bardzo rozciągnieci po całym boisku dlatego przeciwnik przejął kontrolę nad grą i zdecydowanie częściej zagrażał naszej bramce.

Widać, że Liga Małopolska jest wymagająca, a nasz młody zespół musi w każdym spotkaniu grać na najwyższym poziomie, aby myśleć o korzystnych rezultatach. Cieszę się, że pierwszy mecz zagraliśmy na 0 z tyłu. Troszkę przyblokowali się nasi zawodnicy ofensywni, ale obserwując ich na treningach widzę jak ciężko pracują i trzymam kciuki, aby w najbliższym meczu znowu radowali się ze zdobytych bramek.”