27 kwietnia 2018

Młodziki I ogrywają kolejnego rywala

Bardzo dobre spotkanie rozegrali dziś młodziki trenera Marka Małysy, którzy pokonali na własnym terenie Sandecję Nowy Sącz wynikiem 4:2. Bramki w tym spotkaniu zdobył Szymon Mida oraz trzykrotnie Kacper Rojkowicz. Natomiast autorami bramek dla gości z Nowego Sącza zostali Brajan Pogwizd oraz Arkadiusz Orzeł.

Piątkowe zwycięstwo jest już szóstym wygranym spotkaniem w obecnej rundzie. Młodzi „Piwosze” są obecnie bezapelacyjnym liderem rozgrywek mając na swoim koncie 19 punktów. Ponadto zespół nie przegrał w obecnej rundzie żadnego spotkania, tracąc punkty tylko w meczu z Tarnovią Tarnów, z którą zawodnicy zanotowali bezbramkowy remis.

Warto zaznaczyć, że bardzo dobra postawa zawodników występujących w Małopolskiej Lidze Młodzików została zauważona przez skautów ekstarklasowego klubu, którzy bacznie przyglądają się poczynaniom naszych zawodnikom.

Młodziki (Małopolska 1 Liga Młodzików)

AP CANAPCK Okocimski Brzesko – Sandecja Nowy Sącz 4:2

Bramki: Kacper Rojkowicz x3, Szymon Mida – Brajan Pogwizd, Arkadiusz Orzeł.

Okocimski KS: Jakub Lipka – Marcel Kubala, Jakub Ciuruś, Patryk Jawień, Igor Uryga, Mikołaj Jędrzejczyk, Szymon Mida, Michał Siudut, Kacper Rojkowicz, Konrad Augustyn, Kamil Marecik oraz Dawid Poliszak, Wiktor Włodek, Piotr Pitaś.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Dużo rozmawialiśmy  ze sobą przed tym spotkaniem. Od początku meczu wyszliśmy skoncentrowani. Jesteśmy podbudowani wynikiem jak i samą grą. Fajnie się to ułożyło, wykorzystaliśmy sytuacje w pierwszej połowie dzięki którym otworzyliśmy wynik spotkania. Co do straconych bramek to można mieć kilka uwag. Jak zawsze nie beedzie to perfekcyjnie w ustawieniu, ale postaramy się to eliminować w następnych meczach. Cieszy wygrana i fajna gra, która jest dla tych chłopaków bardzo motywująca do dalszej pracy.

Ciesze się, że możemy sobie pozwolić na ogrywanie chłopaków, którzy mają mniejszy wymiar czasu rozegrany w tej lidze. Ogrywanie się z takimi zespołami jak Snadecja napewno zaprocentuje w następnym roku w trampkarzach. Gdyby jeszcze zmiennicy przypieczętowali zdobyciem bramek, a mieli ku temu sytuację to napewno byliby pełnowartociowymi zmiennikami. Przed nami kolejne mecze i z pewnością dostaną kolejne minuty, w których będą mogli zdecydowanie więcej pokazać.

Teraz spotkanie z Tarnovią Tarnów, z którą zanotowaliśmy jedyny remis w tej lidze.Na pewno będzie jakieś pole do popisu i rehabilitacji nie tylko we mnie jako trenerze, ale też w chłopakach, którzy będa chcieli pokaząć, że są zdecydowanie lepsi.”