22 kwietnia 2018

Trampkarze z pierwszą porażką

Zawodnicy trenera Radosława Jacka ponieśli swoją pierwszą porażkę w Małopolskiej 2 Lidze Trampkarzy, gdzie w ramach 6 kolejki rywalizowali z Unią Oświęcim. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 3:0 dla gospodarzy, a bramki zdobyli Gabriel Kirejczyk oraz dwukrotnie Karol Grondalczyk. 

Sobotnia porażka sprawiła, że zespół Akademii stracił pozycję lidera i obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli mając na swoim koncie 8 punktów.

Trampkarze (Małopolska II Liga Trampkarzy)
Unia Oświęcim – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:0
Bramki: Karol Grondalczyk 46, 66, Gabriel Kirejczyk 59.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Krystian Bielak, Damian Boroń, Mateusz Cięciwa, Kacper Ciuruś, Wiktor Gnyla, Bartosz Guzek, Adrian Smaluch, Hubert Smulski, Michał Wójcik, Jakub Żurawski oraz Franciszek Garbień, Jakub Gryga, Raul Kotarba, Łukasz Posladek, Kacper Pudło, Hubert SOwa, Marcin Zagórski.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„O tym spotkaniu trzeba jak najszybciej zapomnieć. Po zakończeniu meczu uświadomiłem sobie, że to nasza pierwsza przegrana od kiedy zacząłem trenować zespół trampkarzy, a rozegraliśmy od tego czasu 18 spotkań. Jeżeli chodzi o przebieg meczu, można powiedzieć krótko, pojechaliśmy na wycieczkę do Oświęcimia i pochodziliśmy po boisku. Nigdy nie zaakceptuje braku zaangażowania młodych zawodników, którzy mają wszystko czego trzeba, aby rozwinęli swoje umiejętności. Mam nadzieję, że zimny prysznic wpłynie mobilizująco na drużynę i w następnym meczu pokażą, że był to wypadek przy pracy.”