22 kwietnia 2018

Porażka III drużyny młodzików

Porażką zakończyło się pierwsze spotkanie młodzików trenera Rufina Wójtowicza, którzy rozpoczęli rywalizację w okręgowej II lidze brzesko-bocheńskiej. Ich rywalem była drużyna z Nowego Wiśnicza, która okazała się wymagającym przeciwnikiem zmuszając nasz zespół do gry w defensywie.

Szreniawa Nowy Wiśnicz – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:0

Okocimski KS: Radosław Szczygiełek – Patryk Lasota, Igor Manelski, Nikodem Łukasik, Oliwier Skórka; Jakub Oleksy, Michał Gurgul, Adrian Sroga – Jakub Kuciel oraz Iwo Cichostępski, Sebastian Olchawa, Jakub Szczeciński, Jonasz Jakubas, Kacper Mikołajek

Rufin Wójtowicz (trener AP CANPCK Okocimski): -„Trafiliśmy na rywala, który zdecydowanie przewyższał nas warunkami fizycznymi i nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić. Zwłaszcza w  pierwszej połowie byliśmy wystraszeni, nie potrafiliśmy rozegrać piłki i pod presją popełnialiśmy wiele błędów na własnej połowie, jeden z nich zakończył się golem na 1:0. Po przerwie było już o wiele lepiej, podjęliśmy walkę, kilka razy udało się wyprowadzić piłkę i zakończyć akcję strzałem ale nie dało to efektu w postaci bramki. Przed kolejnymi meczami musimy zdecydowanie poprawić szybkości podejmowania decyzji oraz dokładności rozgrywania piłki.

Sama liga jest na razie dla nas wielką niewiadomą, ciężko przewidzieć jak będzie wyglądać po dołączeniu drużyn z Bochni. Jesteśmy zespołem składającym się w zdecydowanej większości z młodszego rocznika i musimy być gotowi na to, że mecze będą wyglądać w ten sposób. Teraz być może będzie to ciężka liga dla chłopaków ale zbieramy doświadczenia i na pewno zaprocentuje to w przyszłości.”