9 kwietnia 2018

Zwycięstwo drugiej drużyny młodzików

Udany weekend mieli również młodziki, którzy rozgrywają swoje mecze w I lidze tarnowskiej. Zawodnicy AP CANPACK Okocimski odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej pokonując zespół Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Miłosz Chomiak. Drużyna trenera Marka Małysy po 2. kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli mając na swoim koncie 3 punkty.

Młodziki (I liga tarnowska)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:1
Bramka: Milosz Chomiak.

Okocimski KS: Kacper Pasula, Kamil Marecik, Mateusz Dziadowiec, Artur Borowiec, Jakub Handzlik, Sebastian Wielgosz, Kamil Płoński, Milosz Chomiak oraz Kacper Janusz, Wiktor Piwowarski, Mateusz Mendelowski, Kacper Pabijan, Jakub Gicala, Szymon Kozieł, Brunon Turlej.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Uważam, że było to bardzo udane spotkanie w naszym wykonaniu. Chłopcy rozegrali swój drugi mecz w rundzie wiosennej i widać było, że akcje były składne, były również próby szybkiego kontrataku. Udało się wykorzystać szanse ze stałego fragmentu gry, po którym obieliśmy prowadzenie. Jestem zadowolony z postawy zawodników. Na treningach cały czas pracujemy i próbujemy szukać jak najlepszego rozwiązywania akcji, próbujemy również więcej gry skrzydłami. Porównując ostatnie spotkanie z MOSiR’em Bochnia to uważam, że nasza gra była dużo lepsza, jednak poprawy wymaga nasza skuteczność nad, która musimy popracować. Mam nadzieje, że chłopcy uwierzyli w siebie i z meczu na mecz będą wyciągać jak najlepsze wnioski do dalszego rozwoju.”