4 kwietnia 2018

Juniorzy młodsi z kolejną wygraną

W meczu 3. kolejki Małopolskiej 2 ligi Juniorów Młodszych zespół trenera Tomasza Rogóża pewnie pokonał rówieśników z Ludźmierza 4:1. Autorami bramek zostali: Kacper Kmiecik, Konrad Poliszak, Bartosz Kotra oraz Radosław Pietrzyk. Mimo, że rezultat spotkania może być zadowalający to wynik wtorkowego meczu powinien być zdecydowanie wyższy. Zawodnicy niejednokrotnie stawali przed szansą zdobyć kolejnych bramek, lecz brak skuteczności spowodowała, że wynik nie uległ zmianie.

Juniorzy młodsi (Małopolska 2 Liga Juniorów Młodszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Wiatr Ludźmierz 4:1
Bramki dla Okocimski: Kacper Kmiecik, Konrad Poliszak, Bartosz Kotra, Radosław Pietrzyk (k).

Okocimski KS: Jakub Kurek, Krzysztof Kornaś, Jakub Mendel, Jakub Olchawa, Konrad Poliszak, Kamil Szkaradek, Mateusz Brzyk, Bartosz Kotra, Radosław Pietrzyk, Kacper Kmiecik, Sebastian Musiał oraz Mikołaj Uryga, Igor Świerczek, Bartłomiej Sławek.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -Już w pierwszej połowie można było zamknąć spotkanie, bo zawodnicy stworzyli sobie wystarczająco dużo sytuacji, których niestety nie udało się wykorzystać. W drugiej odsłonie gry zrobiło się za to trochę nerwowo, gdyż zawodnicy z Ludźmierza zdołali zdobyć bramkę kontaktową i my musieliśmy szybko strzelić następnego gola by uspokoić sytuacje na boisku.

Jak na razie rozgrywki w tej lidze nas nie zaskakują. Spodziewaliśmy się na pewno dużej intensywności, dużo szybszej i twardszej gry. Jako zespół jesteśmy na to wszystko przygotowani, jednak w ubiegłym tygodniu trochę nam nie wyszło, zrobiliśmy kilka błędów, które przeciwnik skrupulatnie wykorzystał. Cały czas uczymy się tej ligi, ale uważam że mecze będą wyglądały właśnie w ten sposób. Atut własnego boiska i dyspozycyjność całego zespołu będą kluczem do zwycięstwa.