11 lutego 2018

Zwycięski sparing trampkarzy

W sobotę swój mecz sparingowy rozegrali trampkarze AP CANPACK Okocimski Brzesko, którzy przygotowują się do rozgrywek w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Rywalem młodych „Piwoszy” był zespół Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Spotkanie zakończyło się wygraną „biało-zielony” wynikiem 3:0. Strzelcami bramek zostali: Michał Wójcik, Łukasz Pośladek oraz Mateusz Cięciwa.

Zadowolenia z wyniku oraz postawy zespołu nie kryli trenerzy Radosław Jacek jak i Sławomir Rydz: – „Jesteśmy zadowoleni z rozegrania meczu sparingowego, który odbył się w bardzo dobrych warunkach. Po ciężkim okresie treningów zawodnicy wyglądali bardzo dobrze pod względem fizycznym. Widać, że trwa zacięta rywalizacja, każdy z chłopców walczy o miejsce w składzie. Cieszymy się ze zwycięstwa z tak wymagającym rywalem jakim jest zespół z Niecieczy. Udało się również zrealizować wszystkie założenia jakie mieliśmy na to spotkanie. Teraz czeka nas ciężka praca na tygodniowym obozie w Dębicy”.

Trampkarze
Termalica Bruk-Bet Nieciecza – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:3
Bramki: Michał Wójcik, Łukasz Pośladek, Mateusz Cięciwa.

Okocimski KS: Konrad Augustyn, Bartosz Martyka, Natan Toroń, Bartosz Guzek, Wiktor Gnyla, Paweł Put, Kamil Hebda, Michał Wójcik, Jakub Gryga, Jan Lewandowski, Łukasz Pośladek, Krystian Bielak, Kacper Klimek, Jakub Żurawski, Jakub Serwatka, Mateusz Cięciwa, Adrian Smaluch, Kacper Marmól, Raul Kotarba.