26 listopada 2017

Akademia: Drugie miejsce żaków na turnieju w Kryspinowie

Żaki Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko zajęli drugie miejsce na turnieju zorganizowany przez Lotnik Kryspinów. Podopieczni Mateusza Wawryki rywalizowali z takimi zespołami jak: Czajka Team, Wisła Kraków, Cracovia Kraków oraz Lotnik Kryspinów. Zawodnicy Akademii zdołali zwyciężyć w trzech spotkaniach ulegając przy tym tylko w jednym meczu.

Po turnieju zadowolenia nie ukrywał szkoleniowiec zespołu Mateusz Wawryka. – Uważam, że zespół rozegrał bardzo dobre spotkania. Chłopcy zasługują na wielkie słowa uznania, gdyż włożyli dużo zdrowia w grę, czego efektem były odniesione wyniki. Bardzo dobre mecze rozegrał również Franciszek Mrzygłód, który został najlepszym zawodnikiem zespołu. Cieszy również fakt, że dużo osób chwaliło nas za grę, która była naprawdę na dobrym poziomie. Podziękowania należą się również dla jednego z rodziców, który zorganizował wyjazd na ten turniej.

Wyniki spotkań AP CANPACK Okocimski Brzesko:
Czajka Team – AP CANPACK Okocimski Brzesko 4:2
Wisła Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:4
Cracovia Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:5
Lotnik Kryspinów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:5

Strzelcy zespołu:

Franciszek Mrzygłód: 4
Jakub Hoszwa: 3
Marcel Koloda: 3
Szymon Wawryka: 2
Jakub Smoleń: 2
Marcel Jakubas: 1
Wiktor Kusiak: 1

Kadra:
Szymon Wawryka, Franciszek Mrzygłód, Marcel Koloda, Marcel Jakubas, Jakub Hoszwa, Jakub Smoleń, Wiktor Kusiak, Maciej Pasula, Patryk Kita.