29 kwietnia 2021

Akademia: Wygrana juniorów starszych

Juniorzy starsi zanotowali bardzo ważne zwycięstwo z zespołem Prądniczanka Kraków, którą pokonali 4:2. Do bramki rywali trafiali: Paweł Borowiec, Dawid Kurek, Dominik Grochot, oraz Oliwier Okas. Dzięki zwycięstwu zespół trenera Kamila Króla awansował na 7 miejsce w tabeli mając 33 punkty na koncie.

Juniorzy starsi (Małopolska I Liga Juniorów Starszych)
Prądniczanka Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:4 (1:2)
Bramki: Paweł Borowiec, Dawid Kurek, Dominik Grochot, Oliwier Okas.

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Karol Płacheta, Szymon Niedźwiecki, Oliwier Polek, Damian Boroń, Paweł Borowiec, Jakub Cisoń, Dominik Grochot, Dawid Kurek oraz Antoni Musiał, Jakub Żurawski, Jakub Konstanty, Raul Kotarba, Oliwier Okas

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy mecz, ponieważ rywale bardzo się wzmocnili przed rundą, ale kolejny raz zespół pokazał charakter oraz szybką reakcję po stracie bramki. Pierwsza połowa była niezła w naszym wykonaniu, brakowało zimnej krwi i dokładności w ostatnim podaniu bo wynik mógł być wyższy do przerwy. Groźna sytuacja w pierwszej połowie gdy nasz kapitan Igor zderzył się głową z przeciwnikiem i doznał rozcięcia głowy. Po dziesięciu minutach opatrywania wrócił jednak na plac gry. W drugiej połowie rywale postawili wszystko na jedną kartę i musieliśmy przetrwać pierwsze 15 minut, chociaż tracimy bramkę z karnego to końcówka należała do nas i strzelamy bramkę na cztery do dwóch.

Kolejny raz jestem bardzo zadowolony ze zmian, które dają jakość. Jesteśmy drużyną i nie ważne kto wychodzi na boisko, daje z siebie wszystko. W składzie jest rotacja bo gramy dużo spotkań w lidze i drugiej drużynie. Cieszy też bardzo rozwój indywidualny zawodników, którzy robią postępy, ale zapominamy już o tym meczu teraz czas na regenerację i kolejny mecz w sobotę. Dziękuję całej drużynie.”